balustrada szklana samonośna

Balustrady szklane

Kolejną pozycję w naszej ofercie zajmują balustrady szklane samonośne, wykonane na wymiar ze szkła hartowanego 15-19 mm lub szkła hartowanego – laminowanego ESG 8.8.4, jest to szkło składające się z dwóch tafli szkła hartowanego grubości 8mm, laminowane czterema warstwami foli PVB w środku. Wysoka jakość, precyzja oraz lata doświadczeń umożliwiają dopasowanie rozwiązania pod każdą inwestycję niezależnie od tego, czy jest to prywatna przestrzeń, czy budynek użyteczności publicznej. Nadają się zarówno na balkony zewnętrzne jak i wewnętrzne.
Balustrady szklane w wyszukany sposób rozgradzają przestrzeń, zachowując przy tym niezwykłe wrażenie przestrzenności. Coraz częściej stają się one stałym elementem aranżacji. Do montażu wykorzystujemy dystanse punktowe przymocowane do bocznych powierzchni schodów lub antresoli. Umiejętnie wykorzystujemy potencjał tego tworzywa, czyniąc je wyrazistym i bardzo eleganckim akcentem wykończenia wnętrz. Proponujemy Państwu wyłącznie produkty wysokiej jakości.

Walory estetyczne, precyzja wykonania, a także szeroki wybór powoduje, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie: balustrady ze szkła sprawdzą się zarówno w przypadku biura, jak i domu- wszędzie tam, gdzie zależy nam na nowoczesnym wyglądzie.

Wykonane przez nas balustrady są wyjątkowe w swojej prostocie, a jednocześnie bezpieczne, eleganckie oraz nadają lekkości i przestronności wnętrzu. Dla nas każdy nowy pomysł, każdy nowy projekt – jest wyzwaniem. Dajemy Państwu jakość, która jest najlepszą reklamą! W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią tworzenia rozwiązań zapewniających najwyższy standard.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania
i pomożemy dobrać odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

Zobacz przykłady naszych realizacji >>

Skontaktuj się z nami
mobile: +48 501 420 320      telefon:  +48 (22) 616 26 56      e-mail: biuro@glever.pl