Inne realizacje

Jako producent innowacyjnych zabudów szklanych oferujemy Państwu stylowe i praktyczne rozwiązania do Waszych wnętrz. Szkło jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej wszechstronnych materiałów, dzięki czemu nadaje się do wielu zastosowań w projektowaniu wnętrz nowoczesnej architektury.

W oparciu o ten materiał tworzymy nie tylko integralne zabudowy szklane, ale również efektowne elementy wystroju wnętrz takie jak:

  • półki szklane,
  • drzwiczki do wnęk,
  • blaty do stołów, przegrody szklane,
  • tablice szklane
  • drzwiczki do szafek meblowych
  • inne szklane dodatki.

Ponadto w konstrukcjach szklanych osadzamy lustra, które odbijając światło, doświetlają pomieszczenia i stwarzają wrażenie dodatkowej przestrzeni. Ten efektowny element dostosowuje się zarówno do stylowych jak i nowoczesnych wnętrz podnosząc ich atrakcyjność. Konstrukcje szklane ram luster to nietypowe rozwiązanie wpisujące się w najnowsze trendy światowego designu. W ramach tej oferty proponujemy lustra w dowolnym wymiarze i kształtach w kolorze srebrnym, grafitowym, niebieskim, zielonym oraz brązowym o różnych grubościach 4, 5, 6 mm w zależności od powierzchni lustra.

Dostarczamy i instalujemy lustra do wszystkich pomieszczeń i wnęk a także wykonujemy lustra pokrywające całe płaszczyzny ścian.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami – jesteśmy tu po to, aby pomóc Państwu w wyborze najlepszych produktów!

Zobacz przykłady naszych realizacji >>

Skontaktuj się z nami
mobile: +48 501 420 320      telefon:  +48 (22) 616 26 56      e-mail: biuro@glever.pl