szklane panele kuchenne

Szklane panele kuchenne

Oferujemy fachowe usługi z zakresu pomiaru i instalacji szklanych paneli kuchennych. Szkło stanowi wyrafinowany a zarazem niezwykle praktyczny surowiec do tworzenia unikalnych dekoracji kuchennych. Dzięki gładkiej powierzchni i wyeliminowaniu łatwo brudzących się fug, które pochłaniają tłuszcz, szklane panele kuchenne pozwalają utrzymać pełną czystość i higienę w kuchni. Łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu kuchenne panele szklane są szczególnie polecane w miejscach narażonych na intensywne zabrudzenia, takich jak właśnie kuchnie, ale i łazienki, przedpokoje, sale restauracyjne czy poczekalnie punktów usługowych. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Oprócz względów praktycznych za stosowaniem przemawiają zalety dekoracyjne. Dopasowując kolor lub grafikę i nadając dowolne wymiary możemy dotychczasowy wystrój wnętrza w intrygujący sposób zrewolucjonizować, nadając mu świeżości i nowoczesności. Dzięki gładkiej i błyszczącej powierzchni szkła, wnętrze staje się ożywione i zyskuje interesujący wygląd. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych.

Do wykonania szklanych paneli kuchennych wykorzystujemy wyłącznie szkło hartowane, które jest odporne na wysoką temperaturę i może być instalowane w pobliżu płyty grzewczej. Wszystkie panele dostępne są w szerokiej barwie kolorystycznej lub z grafiką wykonaną w technologii druku UV. Nieograniczone możliwości doboru zdjęć oraz grafiki, która zostanie nadrukowana na panele, pozwala na wykreowanie niepowtarzalnych wnętrz. Kolor druku zachowuje 100% soczystości, a jakość i trwałość panelu jest nieoceniona w kuchni. Z nami stworzysz wnętrze kuchni dopasowane do własnych potrzeb.

Kompleksowa obsługa w zakresie pomiarów, transportu i montażu. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Szukasz ciekawych pomysłów na urządzenie kuchni? Koniecznie zgłoś się do nas!

Zobacz przykłady naszych realizacji >>

Skontaktuj się z nami
mobile: +48 501 420 320      telefon:  +48 (22) 616 26 56      e-mail: biuro@glever.pl