kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe na wymiar

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się wykonywaniem kabin prysznicowych na wymiar. Do stworzenia tych niezwykle estetycznych rozwiązań używamy trwałego materiału, jakim jest szkło hartowane grubości 8 mm. Najwyższa jakość materiałów, z których wykonujemy konstrukcje, daje gwarancję długiego użytkowania. Proponowane przez nas szklane kabiny prysznicowe mają nowoczesną formę, a połączenie delikatnych okuć i czystego przezroczystego szkła tworzy niezwykle efektowne rozwiązanie, które idealnie komponuje się z wnętrzami łazienek. Stosując przezroczyste szkło w kabinie, wykorzystujemy maksymalnie przestrzeń łazienki, nadając jej nowoczesny design. Wykonujemy kabiny prysznicowe na specjalne zamówienie, w dowolnych wymiarach, dopasowując się do indywidualnych potrzeb Klienta i niemal do każdego projektu łazienki.

Szklane kabiny prysznicowe tworzymy przy wykorzystaniu specjalnych okuć. Z uwagi na wysokiej klasy materiał, z którego wykonujemy ten element, idealnie sprawdzają się w warunkach dużej wilgotności lub bezpośredniego działania wody. Ponadto kolory i kształty okuć dostosowujemy indywidualnie do ogólnego designu łazienki.

Kabiny prysznicowe na wymiar realizujemy w wersji:

  • narożnej prostokątnej lub pięciokątnej
  • wolnostojącej przylegającej do ściany
  • z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi
  • kabiny prysznicowe typu Walk-In
  • parawanu nawannowego

Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują nowoczesnych i niekonwencjonalnych rozwiązań dla swoich wnętrz. Gwarantujemy szeroki wybór modeli.

Zobacz przykłady naszych realizacji >>

Skontaktuj się z nami
mobile: +48 501 420 320      telefon:  +48 (22) 616 26 56      e-mail: biuro@glever.pl