W ostatnim czasie zauważyć można, że drzwi szklane przesuwne zyskują coraz większą rzeszę miłośników. Wśród naszych klientów zdecydowanie wygrywają z innymi formami drzwi. Dlaczego tak się dzieje? Czym drzwi szklane wyróżniają się na tle konkurencji? W poniższym tekście bierzemy pod lupę wszystkie ich zalety.
Zacznijmy od niezwykle atrakcyjnego wyglądu, jakim poszczycić się mogą drzwi szklane, a dzięki któremu oferują zupełnie nowe możliwości aranżacji wnętrz. Szkło jest znanym i sprawdzonym materiałem, nadającym wybranym pomieszczeniom indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru, zarówno w powierzchniach domowych, jak i miejscach użyteczności publicznej.
Przejdźmy do zalety numer dwa, czyli do wytrzymałości. Nasze drzwi szklane wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego grubości 10 mm, dzięki temu kruchość i wrażliwość są im zupełnie obce. Obróbka termiczna jest gwarancją mocnego i trwałego materiału.
Zaleta numer trzy niejako wiąże się z tą wspomnianą wyżej, a jest nią bezpieczeństwo. Szkło jest nie tylko modnym i atrakcyjnym materiałem konstrukcyjnym, ale również bardzo bezpiecznym. Dlatego drzwi szklane przesuwne są odporne na uderzenia, niestraszne im stłuczenia i pęknięcia, z powodzeniem znoszą również wysokie temperatury, jak i wilgoć.
Kolejną zaletą jest ich niezwykła praktyczność. W praktyczności zawrzeć można między innymi oferowaną przez nie oszczędność miejsca.

 

Drzwi szklane przesuwne warszawa nie potrzebują zbyt wiele przestrzeni, jaka niezbędna jest zazwyczaj, do otwierania standardowych drzwi. Dzięki temu mamy wiele możliwości aranżacji wnętrza ponieważ meble, jak i inne elementy wyposażenia, bez obaw umieszczać możemy bezpośrednio przy nich. Co więcej, drzwi szklane rozjaśniają pomieszczenia oraz optycznie je powiększają, dlatego szczególnie warto zastosować je w miejscach, gdzie ilość naturalnego światła jest ograniczona. Idealnie nadają się do każdego typu wnętrza – od kuchni przez salon i sypialnię, aż do łazienki, podkreślą stylistykę, nadając przestrzeniom niepowtarzalnego charakteru.
W tym miejscu płynnie przejść można do kolejnej zalety – do szeregu zastosowań, jakie oferują drzwi szklane przesuwne warszawa. Jak wspomnieliśmy, można stosować je zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i budynkach użytku publicznego – w urzędach miejskich i placówkach medycznych, w większych i mniejszych biurowcach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, drogeriach i aptekach. Jak widać, ilość możliwości jest praktycznie nieograniczona.
Stworzenie idealnie dopasowanych szklanych drzwi przesuwnych, zarówno pod kątem wymiarów, jak i aspektów wizualnych to bardzo ważna kwestia. Dlatego chętnie pomożemy w doborze stylu, koloru oraz faktury drzwi szklanych przesuwnych do indywidualnych koncepcji naszych klientów. Do wyboru są różne rodzaje szkła – zarówno szkło transparentne, jak i matowe, z nadrukiem lub w piaskowane wzory. W efekcie oferujemy całą gamę możliwości tworzenia i realizacji własnych, oryginalnych projektów w zależności od preferencji oraz klimatu pomieszczenia.