Jak powiększyć niewielkie wnętrze? Idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie szkła, które sprawdzi się zarówno w nowoczesnych budynkach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Zakres stosowania szkła jest praktycznie nieograniczony i z powodzeniem zastępuje ono inne, popularne do tej pory materiały, np. beton, drewno czy tworzywa sztuczne.  Z tego materiału wykonujemy szklane ściany działowe i drzwi szklane.

Ścianki szklane umożliwiają optyczne powiększenie danej przestrzeni, w nowoczesny i estetyczny sposób je rozgradzając. Coraz częściej wykorzystywane są w biurowcach, salonach i galeriach handlowych. Ściany szklane rozświetlają pomieszczenia, izolują dźwięk a także są również odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykonywane przez nas ścianki szklane są zamontowane w systemie bezramowym, o dowolnych wymiarach, a przy wykorzystaniu foli dekoracyjnej z logo firmy, reklamą lub inną, dowolną informacją, efektownie wyglądają . Nasze prace zawsze dostosowujemy do wymagań Klientów.

W naszej ofercie proponujemy:
– szklane ściany działowe stałe,
– witryny przeznaczone do sklepów i galerii handlowych,
– szklane ściany działowe z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi.

Ostatnie rozwiązanie – szklane ściany z drzwiami przesuwnymi pozwolą zaoszczędzić przestrzeń – nie potrzebują zbyt dużo miejsca przy otwieraniu. Szklane drzwi przesuwne nadają przestrzeniom lekkości, rozświetlając je i podnosząc ich komfort, a przede wszystkim optycznie je powiększając. Idealnie sprawdzą się w mniejszych przestrzeniach oraz przy szerokich wejściach, a także jako przesłona części pomieszczenia tworząc tym samym dwa niezależne pokoje. Drzwi szklane przesuwne pozwalają na szybką i łatwą zmianę aranżacji – zamknięcie lub przysłonięcie części pomieszczenia.

Drzwi szklane świetnie komponują się z nowoczesnym oraz klasycznym wystrojem danego pomieszczenia. Duże możliwości wyboru szkła i jego wykończenia pozwalają na dostosowanie drzwi do właściwie każdego rodzaju wnętrza. Wszystkie wykonywane przez nas szklane drzwi przesuwne oferują systemy przesuwne z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia funkcjonalność i trwałość.

Zarówno ścianki szklane, jak i drzwi szklane cechuje uniwersalność oraz duża dowolność zastosowań. Pomagają skutecznie wydzielić całe pomieszczenia, jak i wybrane ich części. Nie tylko nadają powierzchniom dodatkową przestrzeń, ale także zapewniają przy tym izolację akustyczną, nowoczesny wygląd i wysokie walory estetyczne. Ponadto, bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje stosowane przez nas szkło hartowane.

Jeśli chcesz cieszyć się przestronnymi, komfortowymi i pełnymi światła powierzchniami z pewnością szklane drzwi przesuwne oraz ścianki szklane sprawdzą się idealnie. Korzystając z naszych produktów masz gwarancję wysokojakościowych, estetycznych oraz praktycznych w zastosowaniu elementów wyposażenia wnętrz. Zapewniamy pomoc przy wyborze rozwiązań, udostępniając przy tym odpowiedni dobór szkła i materiałów do ich montażu.